×
DoyukApp GooglePlay ve Apple Store’da Ücretsiz İndirin

TEKNOLOJİK PROMOSYON ÜRÜNLERİYLE FARK YARATIN!

Kalem, defter gibi standart ürünlerden sıkıldıysanız teknolojik promosyon ürünleri tam size göre! Hayatımızın vazgeçilmezi haline gelen teknolojiyi, promosyon ürünlerinde kullanmak hem markanız için hem de kullanıcılar için harika bir pazarlama yöntemi.

Selfie Çubuğu

Filmli fotoğraf makinelerinin ardından dijital fotoğraf makinelerine artan ilgi, yerini cep telefonlarına bıraktı. Selfie akımının ardından ortaya çıkan selfie çubukları tüm dünyada yok satıyor.

Markanıza özel tasarlanmış selfie çubukları çok konuşulacak.

USB Bellekler

Selfie çubuklarına göre çok daha uzun süredir hayatımızda olan usb bellekler günümüzün en büyük ihtiyaçlarından. Ancak artık klasikleşmiş usb’ler yerine özel tasarım usb bellekler kullanmak  rakiplerinizi kıskandıracak.

Mobil Şarj Cihazı (Powerbank)

Cep telefonu kullanan herkesin en büyük şikayeti şarjların çabucak bitmesi. Bu şikayetten yola çıkarak üretilen taşınabilir (mobil) şarj cihazları son zamanların en gözde ürünlerinden.

Araba Şarj Cihazı

Günümüzde artık arabalar da yaşam alanlarımız arasında. Trafikte geçen süre boyunca telefonları aracın çakmak soketi ile şarj etmek araba şarj cihazlarını vazgeçilmez bir ürün haline getiriyor. Üstelik USB bağlantısı da bulunan bu cihazlar hayatınızı kolaylaştıracak.

Elektronik Broşür

Broşürlerin modası hiçbir zaman geçmiyor. Yeni moda ise elektronik broşürler! Lcd renkli ekran, şarj edilebilir batarya ile dahili hoparlörü bulunan bu broşürler, tüm işletim sistemlerinde uyumlu. Elektronik broşürler ile fark yaratabilirsiniz!

Speaker

Harika tasarımlar ile hoparlör birleşince ortaya talep oranı yüksek bir promosyon ürünü çıkıyor. Kullanım rahatlığı ve portatif boyu ile taşınabilir bluetooth hoparlörler oldukça ilgi çekici.